Tipărire
Publicat: 27 Noiembrie 2018
Accesări: 1004

1. CM ÎNVĂȚĂTOARE

Şeful comisiei clasele pregătitoare: NECIU LAURA

Membrii comisiei:                    ACHIM ADINA

 IEREMIAŞ MARIA

                                                   MARINCAŞ OLGA                                             

                                                   ŞANDOR LILIANA

Şeful comisiei clasa I:              SCHEAU ADRIANA

     Membrii comisiei:               CHIFOR CRISTINA

         STAMATE FLORENTINA

         ONEŢ LAURA NATALIA

                                               

Şeful comisiei clasa a II-a:      VALEA A. MARIA-MAGDALENA

     Membrii comisiei:              GROZA Ş. ŞTEFANIA

        MAGHIAR V. CLAUDIA GABRIELA

                                                  PETRE I. CLAUDIA IONELA

                                               

Şeful comisiei clasa a III-a :    MUREŞAN H. MARIA EUGENIA

Membrii comisiei:                   ABRUDAN AL. ANDREEA MONICA

       CHIRA Z. EMOKE-ECATERINA

                                                COMAN D. ANDREEA-MARIA

                                                MICU T. ADINA-COSMINA                   

                                                MUNCACIU V. DIANA-CORINA

                                                NICOLĂESCU NORINA CEZARINA

                                                PLOSCAR SIMONA

                                                                                                           

Şeful comisiei clasa a IV-a:     HOROBA LUMINIŢA

           Membrii comisiei:      CRIŞAN CAMELIA

                                               DUCAI N. LIANA ANA

                                               ROSTOGOL N. FLOAREA

                                               SILOSI I. ANGELA DELIA

2. CM LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

Şeful catedrei:         HAITONIC I. IOANA MONICA

Membrii catedrei:    BERINDEIU I. NICOLAE

                                  BORZA M. EMILIA CRISTINA

                                  IONESCU I. ANCUŢA

                                  MUREŞAN A. AURORA

                                  SIM G. RAMONA RODICA

                                  TOMOIAGĂ T. MIRELA ADELINA

                                  POPESCU D. CRISTINA DANIELA

                                  AVRAM A. STELA ANGELA

3. CATEDRA DE LIMBI MODERNE

Şeful catedrei:           IANCU S. SIMONA

Membrii catedrei:      ALEXANDRESCU M. CRISTINA

                                    BERINDEIE G. DIANA-MARIA

                                    BINDEAN A. LAURA CRISTINA

                                    BUŞCĂ I. ANA-MARIA

                                    IVAN I. MĂDĂLINA

                                    RARINCA V. GEORGETA

                                    BÂZU ANA-MARIA

                                    BODIŞ OANA                                                             

                                    ONEŢ I. ILEANA

                                    MORARU F. CĂLIN MARCEL

                                    GILOAN D. SORINELA DELIA

                                    NEDELCU A. BOGDANA-CRISTINA-LAURA

 
Documente catedră:
  1. Priorităţile catedrei
  2. Opţionale
  3. Din activităţile noastre
  4. Performanţe ale elevilor
  5. Examene si concursuri
  6. Informaţii atestat
  7. Informaţii examen de diferenţă şi evaluări

4. CM DE MATEMATICĂ

Şeful catedrei:           TÂMBUC A. NICOLETA MARIA

Membrii catedrei:       DIACONESCU  GH. ADINA ANCA

                                     KOVACS G. TEODORA OANA

                                     PĂRĂIAN I. ADELA STELIANA

                                     SITARU E. EMIL

                                     SITARU T. CORINA

                                     DOMŞA RAUL LOREDAN

                                     GALEA SORIN

5. CM DE ȘTIINTE

Şeful catedrei:              COŢOP P. CARMEN VIORICA

Membrii catedrei:          BOCĂNEŢ V. CORNELIU

                                        CHIFOR I. IOSIF DORU

                                        COŢOP P. CARMEN VIORICA

                                        FĂLCUŞAN E. SIMONA CLAUDIA

                                        MATYAS V. KAROLY

                                        ZAMFIR D. MARINELA VIOLETA

                                        VLAICA I. CLAUDIA MARIA                                       

                                        GRIGORE MARIA

                                        CHIOREAN CRISTINA

                                        PRICOP BIANCA

                                        BOTA P. MARIA MONICA

                                        KEREKEŞ D. ADELHAIDA

6. CM DE ISTORIE, GEOGRAFIE, SOCIO-UMANE

Şeful comisiei:              HOSSU I. OFELIA ANGELA

Membrii comisiei:        GIURGIU A. MARIA ALEXANDRINA                                     

                              ABRUDAN CIPRIAN

                              OLARU MIHAI

                                       RAD P. CIPRIAN

                                       STĂNCESCU N. CONSTANŢA

                                       MUREŞAN A. DIANA-LAURA

                                       PĂLĂCIAN I. FELICIA

                                       CSEGEZI MARIANA

                                       OPREA – SOMTELECAN LIGIA-ALINA

                                       GOIA BRÂNDUŞA DELIA

                                       ARION HADRIAN VIRGIL

7. CM DE RELIGIE, ARTE

Şeful catedrei:           NICA G. HENOREL

Membrii catedrei:      BUZDUGAN D. DĂNUŢ-IOAN

                                    LAZĂR I. VASILE

                                    PORUMB GEORGE

                                    TUŞA A. ADRIANA

                                    HOMONE I. ALEXANDRA IOANA

                                    TEODORESCU P. IULIAN MARIUS

                                    CICIOS C. DAN AUGUSTIN

8. CM EDUCATIE FIZICA SI SPORT

Şeful catedrei:          CURTICIU M. ADRIAN VASILE

Membrii catedrei:     CUBLEŞAN A. MONICA ANGELA

                                   GRIGORESCU D. GABRIEL CĂTĂLIN

                                   GRĂBAN ANDREEA

                                   FETEAN G. GHEORGHE DAN

                                   HODÂRLAN SERGIU

9. CM DE TEHNOLOGII

Şeful catedrei:          OPREA IOANA GABRIELA

Membrii catedrei:     BOCĂNEŢ V. CORNELIU

                                   BUDIŞAN I. MIRELA-LUCIA

                                   CHEREŞ ADRIANA

                                   MUNTEAN V. MIHAELA CRISTINA                      

                                   POPIŢĂ D. CONSTANTIN