Tipărire
Accesări: 534
  1. Comisia metodică a profesoarelor pentru învăţământ primar:

Şeful comisiei clasele pregătitoare :  CHIFOR T. CRISTINA DORINA

Membrii comisiei:              LISCAN I. REGHINA

                                              URSUŢ E. IOANA LOREDANA

                                              ROŞCA-CASIAN A.  OTILIA

Şeful comisiei clasa I:       VALEA A. MARIA-MAGDALENA

 Membrii comisiei:             GROZA Ş. ŞTEFANIA

                                              MAGHIAR V. CLAUDIA GABRIELA

                                              PETRE I. CLAUDIA IONELA

Şeful comisiei clasa a II-a :  PLOSCAR D. SIMONA

Membrii comisiei:               ABRUDAN AL. ANDREEA MONICA

                                               CHIRA Z. EMOKE-ECATERINA

                                               COMAN D. ANDREEA-MARIA

                                               MICU T. ADINA-COSMINA                   

                                               MUNCACIU V. DIANA-CORINA

                                               MUREŞAN H. MARIA EUGENIA

                                               NICOLĂESCU NORINA CEZARINA

                                                                                                         

Şeful comisiei clasa a III-a:   BRIE D. SIMONA VOICHIŢA

Membrii comisiei:               HOROBA I. LUMINIŢA

                                               DUCAI N.  LIANA ANA

                                               ROSTOGOL N. FLOAREA

                                               SILOSI I. ANGELA DELIA

Şeful comisiei clasa a IV-a :     SANDOR A. LILIANA ELENA

Membrii comisiei:               ACHIM S. ADINA

                                               MARINCAŞ I. OLGA AURICA

                                               CRIŞAN I. IOANA CAMELIA

                                               NECIU L. LAURA LIVIA

                                               TĂUŢAN G. ANA

  1. Catedra de limba şi literatura română:

Şeful catedrei:                    IONESCU I. ANCUŢA

Membrii catedrei:              BERINDEIU I. NICOLAE

                                              BORZA M. EMILIA CRISTINA

                                              HAITONIC I. IOANA MONICA

                                              MUREŞAN A. AURORA

                                              SIM G. RAMONA RODICA

                                              TOMOIAGĂ T. MIRELA ADELINA

                                              POPESCU D. CRISTINA DANIELA

                                              AVRAM A. STELA ANGELA

  1. Catedra de limbi moderne:

Şeful catedrei:                    IANCU S. SIMONA

Membrii catedrei:              ALEXANDRESCU M. CRISTINA

                                             BERINDEIE G. DIANA-MARIA

                                             BINDEAN A. LAURA CRISTINA

                                             BUŞCĂ I. ANA-MARIA

                                             IVAN I. MĂDĂLINA

                                             RARINCA V. GEORGETA

                                             TUREAC ANCA                     

                                             ONEŢ I. ILEANA

                                             MORARU F. CĂLIN MARCEL

                                             GILOAN D. SORINELA DELIA

                                             NEDELCU A. BOGDANA-CRISTINA-LAURA

  1. Catedra de matematică:

Şeful catedrei:                    TÂMBUC A. NICOLETA MARIA

Membrii catedrei:               DIACONESCU  GH. ADINA ANCA

                                              KOVACS G. TEODORA OANA

                                              PĂRĂIAN I. ADELA STELIANA

                                              SITARU E. EMIL

                                              SITARU T. CORINA

                                              ŢURA GHEORGHE

                                              

  1. Comisia metodică ştiinţe

Şeful catedrei:                     CHEŢIANU O. RADU

Membrii catedrei:                BOCĂNEŢ V. CORNELIU

                                               CHIFOR I. IOSIF DORU

                                               COŢOP P. CARMEN VIORICA

                                               FĂLCUŞAN E. SIMONA CLAUDIA

                                               MATYAS V. KAROLY

                                               ZAMFIR D. MARINELA VIOLETA

                                               VLAICA I. CLAUDIA MARIA

                                               MĂRIUŢIU AURORA

                                               BOTA P. MARIA MONICA

                                               KEREKEŞ D. ADELHAIDA

                                              

  1. Comisia metodică de istorie, geografie, socio-umane

      Şeful comisiei:              HOSSU I. OFELIA ANGELA

       Membrii comisiei:       GIURGIU A. MARIA ALEXANDRINA

                                              POPA C. IONUŢ ALEXANDRU

                                              RAD P. CIPRIAN

                                              STĂNCESCU N. CONSTANŢA

                                              BENA I.  NICOLAE

                                              MUREŞAN A. DIANA-LAURA

                                              PĂLĂCIAN I. FELICIA

                                              PORUMB COSMIN

  1. Comisia metodică de religie, arte

Şeful catedrei:                    NICA G. HENOREL

Membrii catedrei:              BUZDUGAN D. DĂNUŢ-IOAN

                                             LAZĂR I. VASILE

                                             DURA ALINA

                                             TUŞA A. ADRIANA

                                             JURJE (HOMONE) I. ALEXANDRA IOANA

                                             TEODORESCU P. IULIAN MARIUS

                                              CICIOS C. DAN AUGUSTIN

                                              

  1. Catedra de educaţie fizică şi sport:

Şeful catedrei:                     CURTICIU M. ADRIAN VASILE

Membrii catedrei:                CUBLEŞAN A. MONICA ANGELA

                                               GRIGORESCU D. GABRIEL CĂTĂLIN

                                               JANKO D. CLAUDIA

                                               FETEAN G. GHEORGHE DAN

                                               ROŞCA ANAMARIA BRENDA

  1. Comisia de tehnologii

Şeful catedrei:                      CHEREŞ I. ADRIANA

Membrii catedrei:                BOCĂNEŢ V. CORNELIU

                                               BUDIŞAN I. MIRELA-LUCIA

                                               MUNTEAN V. MIHAELA CRISTINA

                                               OPREA C. IOANA GABRIELA

                                               POPIŢĂ D. CONSTANTIN